Ofertă acceptată Cumpărare directă

Metoclopramid 5mg/ml sol.inj*5f*2ml TRP (METOCLOPRAMIDUM) - 185208061

Număr anunț
DA21064744
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
24.08.2018 10:06
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.