Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXATOBROM (TOBRAMYCINUM +DEXAMETAZONUM) 1MG+3MG/ML-5ML - FARM 43 SEPT

Număr anunț
DA21063226
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,30 RON
Valoare atribuită
17,30 RON
Data publicării
24.08.2018 08:03
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,30 RON

din 17,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.