Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acid Uric, ALT/GPT, AST/GOT, Glucoza, Colesterol, Uree Bun UV
- Număr anunț
- DA21059795
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.190,87 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 13:29
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.190,87 RON
din 1.190,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro