Ofertă acceptată Cumpărare directă

MELOX 15 mg/1,5 ml x 5 fiole solutie injec( MELOXICAMUM)/movalis,NEBINORM 5mg x 30 cpr. (NEBIVOLOLUM

Număr anunț
DA20875829
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,60 RON
Valoare atribuită
101,60 RON
Data publicării
19.07.2018 13:41
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,60 RON

din 101,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.