Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU 10 M HDMI TATA - HDMI TATA DIGITUS 2.0 4K
- Număr anunț
- DA20869686
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
- Furnizor / câștigător
- 1A PLUS ALGORITM SRL (CUI RO27284664)
- Cod CPV
- 32581110-3 · Cablu de transmitere a datelor cu conductori electrici multipli (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 19:33
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,52 RON
din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro