Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole artizanat

Număr anunț
DA21060079
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES (CUI 29854214)
Furnizor / câștigător
ANDRA DOMINO SRL (CUI RO17942029)
Cod CPV
37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,90 RON
Valoare atribuită
547,90 RON
Data publicării
23.08.2018 13:43
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,90 RON

din 547,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.