Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale sanitare pt. CSC Sf. Andrei Ploiesti - SCUTECE UF SENI MEDIUM , 88 pachete
- Număr anunț
- DA21059904
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.148 RON
- Valoare atribuită
- 5.148 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 13:34
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.148 RON
din 5.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro