Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,9% sub estimat
7478 BAG BIO STRIP (B. STEAROTHERMOPHILUS) 10^6
- Număr anunț
- DA20872720
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.006,05 RON
- Valoare atribuită
- 936,44 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2018 10:57
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
936,44 RON
din 1.006,05 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 69,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.