Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
Iodura de potasiu 99% MERCK
- Număr anunț
- DA20864848
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.011 RON
- Valoare atribuită
- 3.609,90 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2018 11:44
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.609,90 RON
din 4.011 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 401,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.