Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chiuveta ceramica (robinet cu montare in blat inclus, cod 11087.0) External dimensions: 545 x 445 x

Număr anunț
DA21056191
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI RO15537534)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.074,01 RON
Valoare atribuită
2.074,01 RON
Data publicării
23.08.2018 10:20
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.074,01 RON

din 2.074,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.