Ofertă acceptată Cumpărare directă

ecrane pentru proiectie

Număr anunț
DA20874471
Autoritate contractantă
TEATRUL EXCELSIOR (CUI 4316651)
Furnizor / câștigător
STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL (CUI RO25733414)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.377,68 RON
Valoare atribuită
9.377,68 RON
Data publicării
19.07.2018 12:27
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.377,68 RON

din 9.377,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.