Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare si de servire a mesei

Număr anunț
DA20868702
Autoritate contractantă
CENTRUL MULTICULTURAL "LIVIU REBREANU" AIUD, DIRECTIE MUNICIPALA DE CULTURA (CUI 16862800)
Furnizor / câștigător
LEXUS PROD SRL (CUI RO33711441)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.091,79 RON
Valoare atribuită
1.091,79 RON
Data publicării
18.07.2018 15:19
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.091,79 RON

din 1.091,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.