Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPSATOR S-170

Număr anunț
DA21061748
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SEAD SIMBOL SRL (CUI RO16316310)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,92 RON
Valoare atribuită
82,92 RON
Data publicării
23.08.2018 15:11
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,92 RON

din 82,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.