Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII TELEFONIE MOBILA
- Număr anunț
- DA21061315
- Autoritate contractantă
- Comuna Cincu (CUI 4443469)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.339,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.339,84 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 14:44
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 08:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.339,84 RON
din 1.339,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro