Ofertă acceptată Cumpărare directă

RIDICARE TOPOGRAFICA pentru autorizatie construire si intabulare imobile-prima inscriere

Număr anunț
DA20854240
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
ARCADIA TOPEXPERT SRL (CUI RO24683997)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
17.07.2018 10:17
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.