Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PUNGI FARMAEUTICE 8 AN ( 11 cm / 20,5 cm ) / BUCATA
- Număr anunț
- DA20868721
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC OBSTETRICA GINECOLOGIE CUZA-VODA (CUI 4701320)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.375 RON
- Valoare finală
- 1.375 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 15:20
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.