Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN DIRECTORIAL SIGMA

Număr anunț
DA20867479
Autoritate contractantă
COMUNA VLADIMIR (CUI 4813464)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,29 RON
Valoare atribuită
335,29 RON
Data publicării
18.07.2018 14:09
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,29 RON

din 335,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.