Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet uleiuri3CX
- Număr anunț
- DA21059812
- Autoritate contractantă
- Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650,39 RON
- Valoare atribuită
- 650,39 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 13:30
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650,39 RON
din 650,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro