Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii necesare pentru repararea treptelor de acces in agentia 13-014 Navodari

Număr anunț
DA20868816
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
846,38 RON
Valoare atribuită
846,38 RON
Data publicării
18.07.2018 15:26
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

846,38 RON

din 846,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.