Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie microscop Quanta 250 FEG SN9920616

Număr anunț
DA20862981
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.600 RON
Valoare atribuită
52.600 RON
Data publicării
18.07.2018 10:13
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.600 RON

din 52.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.