Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun PSI tip B,rola de 20 ml,presiunea de lucru 14 bari
- Număr anunț
- DA21062132
- Autoritate contractantă
- S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
- Furnizor / câștigător
- FALSTING SRL (CUI RO13264934)
- Cod CPV
- 44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510 RON
- Valoare atribuită
- 510 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 15:39
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
510 RON
din 510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro