Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile motocoase

Număr anunț
DA21064583
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
MATIX POWER S.R.L. (CUI RO18515069)
Cod CPV
44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,94 RON
Valoare atribuită
394,94 RON
Data publicării
24.08.2018 09:58
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,94 RON

din 394,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.