Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comanda Deviz Materiale

Număr anunț
DA20867935
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
HVAC & R CONSULTING S.R.L. (CUI RO17811180)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.577 RON
Valoare atribuită
6.577 RON
Data publicării
18.07.2018 14:36
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.577 RON

din 6.577 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.