Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea de marcaj poliuretanic Izocor VP alba, galben, albastru 6kg/Diluant pentru vopsea

Număr anunț
DA21061387
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.985,02 RON
Valoare atribuită
1.985,02 RON
Data publicării
23.08.2018 14:48
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.985,02 RON

din 1.985,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.