Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare materiale de constructii pentru UM 01471 Focsani
- Număr anunț
- DA20873975
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02033 IASI (CUI 14593609)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.863,45 RON
- Valoare atribuită
- 9.863,45 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 11:59
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.863,45 RON
din 9.863,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro