Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii de antrenament pentru fotbal

Număr anunț
DA20874281
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MIRSID (CUI 23023259)
Furnizor / câștigător
K & G AGENCY IMPEX S.R.L. (CUI RO5067842)
Cod CPV
37451730-0 · Accesorii de antrenament pentru fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
19.07.2018 12:16
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.