Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare bunuri necesare in vederea desfasurarii activitatii in cadrul B.S.A. Deva
- Număr anunț
- DA20873544
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TOOLS SRL (CUI RO23614786)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.066 RON
- Valoare finală
- 1.076 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 11:35
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.