Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marire putere sala de sport

Număr anunț
DA20868313
Autoritate contractantă
Comuna Mihai Viteazu (Primaria Mihai Viteazu) (CUI 4860016)
Furnizor / câștigător
KMY & COS TRADING SRL (CUI RO19056207)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.829 RON
Valoare atribuită
11.829 RON
Data publicării
18.07.2018 14:59
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.829 RON

din 11.829 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.