Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cutii depozitare cryo boxes, cardboard, water repellant, standard+ grid insert
- Număr anunț
- DA21065751
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 44617000-8 · Cutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,98 RON
- Valoare atribuită
- 260,98 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 11:00
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260,98 RON
din 260,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro