Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXTERTIZA TEHNICA CLADIRI+VERIFICARI TEHNICE+STUDIU GEOTEHNIC+STUDIU TOPOGRAFIC
- Număr anunț
- DA21059569
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
- Furnizor / câștigător
- MILTIADE PETRU CATALIN I I (CUI 28074679)
- Cod CPV
- 71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 13:18
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro