Ofertă acceptată Cumpărare directă

FESTIVALUL VINULUI 2018

Număr anunț
DA21059500
Autoritate contractantă
COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA OM BUN (CUI RO9336528)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.754,20 RON
Valoare atribuită
67.754,20 RON
Data publicării
23.08.2018 13:14
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.754,20 RON

din 67.754,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.