Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere autovehicul de transport de persoane cu sofer

Număr anunț
DA20866846
Autoritate contractantă
CENTRUL DE LOCUINTE SI SPRIJIN PENTRU TINERI (CUI 15339669)
Furnizor / câștigător
EUROVIP SRL (CUI RO15502218)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799 RON
Valoare atribuită
799 RON
Data publicării
18.07.2018 13:36
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799 RON

din 799 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.