Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TRANSPORT CU MICROBUZUL,COM. BENGESTI-CIOCADIA

Număr anunț
DA20872985
Autoritate contractantă
COMUNA BENGESTI CIOCADIA (PRIMARIA BENGESTI CIOCADIA) (CUI 4666444)
Furnizor / câștigător
EUROHOD TOUR SRL (CUI RO18165656)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325 RON
Valoare atribuită
325 RON
Data publicării
19.07.2018 11:09
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325 RON

din 325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.