Atribuită Cumpărare directă

Bosch GLI PocketLED + 1600A019R8 - Lampa/Lanterna + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 12 V, 2

Număr anunț
DA35218951
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
31521000-4 · Lampi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
484,87 RON
Data publicării
08.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,87 RON