Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSE PERFUZII / TRUSE PERFUZIE / TRUSE DE PERFUZIE AC PLASTIC/ PERFUZOR AC PLASTIC LOCK SV3

Număr anunț
DA21067921
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,25 RON
Valoare atribuită
371,25 RON
Data publicării
24.08.2018 13:06
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,25 RON

din 371,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.