Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse - instrumente muzicale camin cultural loc. Santimreu, comuna Salard

Număr anunț
DA21065359
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
NEDATIM CONCEPT SRL (CUI 37879139)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.865 RON
Valoare atribuită
21.865 RON
Data publicării
24.08.2018 10:40
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.865 RON

din 21.865 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.