Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOR FRANKLIN 2.2KW/380/4

Număr anunț
DA21064882
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
Cod CPV
31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.861,96 RON
Valoare atribuită
1.861,96 RON
Data publicării
24.08.2018 10:14
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
25.08.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.861,96 RON

din 1.861,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.