Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saltea Ortopedica Medical Bio Memory Aquagel Air-Fresh Material Aloe-Vera 14+2 Previ, 90 x 200 cm [
- Număr anunț
- DA20880821
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39143112-4 · Saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334,45 RON
- Valoare atribuită
- 334,45 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 10:33
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
334,45 RON
din 334,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro