Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi 5 ml cu ac din doua parti cu ac G22 0,70 x 30 mm
- Număr anunț
- DA20880396
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132 RON
- Valoare atribuită
- 132 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 10:12
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132 RON
din 132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro