Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem tip desktop achizitii date, Sistem tip desktop

Număr anunț
DA20877765
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
DENDRIO INNOVATIONS S.R.L. (CUI RO27895927)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.498 RON
Valoare atribuită
12.498 RON
Data publicării
19.07.2018 15:29
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.498 RON

din 12.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.