Ofertă acceptată Cumpărare directă

VALVEX 1482810 ROB TRIANGLE 1/2-3/8 CROM

Număr anunț
DA20875792
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
31711400-7 · Valve si tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51,42 RON
Valoare atribuită
51,42 RON
Data publicării
19.07.2018 13:39
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51,42 RON

din 51,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.