Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsele si materiale de acoperire a peretilor

Număr anunț
DA20875063
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,75 RON
Valoare atribuită
764,75 RON
Data publicării
19.07.2018 13:01
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,75 RON

din 764,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.