Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Inlocuire instalatie termica interioara la Liceul cu Program Sportiv , municipiul TarguJiu
- Număr anunț
- DA20858018
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
- Cod CPV
- 45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.277 RON
- Valoare atribuită
- 193.083,63 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2018 13:36
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193.083,63 RON
din 193.277 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 193,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.