Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seringi sterile Roth Injekt fara ace, 5 ml; Tuburi nesterile pentru centrifuga, 15 ml

Număr anunț
DA20852524
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,64 RON
Valoare atribuită
122,64 RON
Data publicării
17.07.2018 08:35
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,64 RON

din 122,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.