Ofertă acceptată Cumpărare directă

BORSEC APA NECARBO.2,0PET

Număr anunț
DA20883052
Autoritate contractantă
COMUNA INDEPENDENTA( PRIMARIA COMUNEI INDEPENDENTA) (CUI 6228149)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642 RON
Valoare atribuită
642 RON
Data publicării
20.07.2018 12:44
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642 RON

din 642 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.