Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie de produse alimentare
- Număr anunț
- DA20878284
- Autoritate contractantă
- COMPLEX Zathureczky Berta (CUI 16002024)
- Furnizor / câștigător
- ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,62 RON
- Valoare atribuită
- 928,62 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 16:33
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 16:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,62 RON
din 928,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro