Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEAI PLANTE PLIC 1 GR (PUNGA DE 1 KG)
- Număr anunț
- DA20877097
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- MONTERIAT 2016 SRL (CUI RO32101810)
- Cod CPV
- 15863000-5 · Ceai (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 752 RON
- Valoare atribuită
- 752 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 14:50
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
752 RON
din 752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro