Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE INDICATOARE DE pH - indicator universal cu scala de culoare pentru pH 4.0 - 10.0 MERCK

Număr anunț
DA20876342
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,05 RON
Valoare atribuită
304,05 RON
Data publicării
19.07.2018 14:07
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,05 RON

din 304,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.