Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA - DACIA DOKKER
- Număr anunț
- DA20879541
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.063,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.063,52 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 09:21
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.063,52 RON
din 1.063,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro