Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale - retea apa (teava si mufe mecanice)

Număr anunț
DA20878239
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4510452)
Furnizor / câștigător
TEHNO WORLD SRL (CUI RO15231305)
Cod CPV
44163160-9 · Conducte de distributie si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.691,65 RON
Valoare atribuită
2.691,65 RON
Data publicării
19.07.2018 16:21
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.691,65 RON

din 2.691,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.